آزمون بین المللی مایکروسافت

عصر رایان شبکه برگزار کننده کلیه آزمونهای بین المللی مایکروسافت در ایران و قبولی ۱۰۰% تضمینی در امتحانات بین المللی مایکروسافت در ایران

مدرک MCSE مایکروسافت چیست؟

یکی از معتبرترین مدارک ، گواهینامه و دوره های آموزشی شرکت مایکروسافت در زمینه آموزش شبکه است ، این گواهینامه موید تخصص دارنده این گواهینامه در زمینه طراحی و راه اندازی و مدیریت شبکه های کامپیوتری است.
این گواهینامه صلاحیت شما را در مدیریت و پیکربندی سیستم های کامپیوتری در حال اجرا در سرورهای مایکروسافت گواه می کند.
این مدارک باید یک بار هر سه سال یکبار با گذراندن یک امتحان مجدد Renew شود.
در ویرایش جدید مدارک مایکروسافت ، علاقه مندان می توانند با گذراندن و پاس نمودن ۵ آزمون به مدرک و گواهینامه MCSE دست یابند.
گواهینامه MCSE برای حرفه ای های فناوری اطلاعات فرصت کار برای مشاوره در شرکت ها، شرکت های کامپیوتری، سازمان ها و سایر … را فراهم می کند.

مدارک مایکروسافت یکی ازمعتبر ترین مدارک IT در جهان است و میتوانید امتیازات لازم را جهت اخذ ویزای استرالیا و کانادا کسب نمایید.

MCSE اختصار عبارت Microsoft Certified Solutions Expert می باشد.

همچنین مدرک MCSA همراه با MCSE ارائه شده است که در اصل قسمتی از MCSE است ، علاقه مندان ابتدا پس از گذراندن سه کورس مدرک MCSA را دریافت نموده و با گذراندن دو کورس دیگر (پنج کورس کامل) مدرک دوره MCSE را دریافت خواهند نمود. به تعبیری ساده تر، در صورتی که دوره MCSE را معادل کارشناسی (لیسانس) در دوره های شبکه مایکروسافت بدانیم مدرک MCSA معادل کاردانی (فوق دیپلم) خواهد بود .

برگزاری با تضمین ۱۰۰% قبولی در امتحانات مایکروسافت در حضور متقاضی و ارائه پروفایل و امکان پرینت مدرک در سایت مدارک مایکروسافت و دانلود مدارک مایکروسافت بلافاصله پس از اتمام آزمون .

 

بیشتر بخوانید