0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

درباره ما 1

درباره عصر شبکه (عصر رایان شبکه)

درباره ما 1

عصری که در آن زندگی می کنیم عصری است که با تکنولوژی عجین شده است. در دنیای امروز تمامی شرکت ها و سازمان ها و دولت ها به اجبار از ابزارهای مختلف این تکنولوژی استفاده می کنند. و روزانه شاهد تغییرات جدید در این حوزه هستیم.
مراکز مختلف به منظور طراحی، راه اندازی، نگهداری و عیب یابی ابزارهای مورد استفاده به افراد متخصص در زمینه های مختلف این تکنولوژی نیازمند می باشند بنابراین جهت فعالیت در این زمینه باید بتوانیم تخصص مورد نیاز شرکت ها، سازمان ها و به طور خلاصه بازار کار را کسب کنیم.
موسسه عصر رایان شبکه با بیش از دو دهه سابقه آموزشی اقدام به برگزاری دوره های بین المللی درحوزه فناوری اطلاعات (IT) کرده و در این راستای موفق شده است که تعداد کثیری از دانش پژوهان و متخصصین شاغل در مراکز مختلف را آموزش داده است و به این روش توانسته است گام بزرگی در راستای اهداف سند چشم انداز جمهوری اسلامی بردارد.
آموزشگاه عصر رایان شبکه دوره های خود را به دو صورت حضوری و مجازی هم زمان آنلاین برگزار می نماید.
هدف از برگزاری دوره ها به صورت آنلاین سهولت گذراندن برای همه دانش پذیران بدون محدودیت موقعیت جغرافیایی می باشد.

چشم انداز عصر شبکه

درباره ما 3
درباره ما 3
درباره ما 5

خط مشی عصر شبکه

درباره ما 5

آموزشگاه عصر رایان شبکه با ۲ دهه سابقه درخشان در حوزه فناوری اطلاعات و همچنین پنج سال سابقه در حوزه حسابداری و کسب و کار مالی رکن اساسی خود را ارائه خدمات کارساز به مشتریان و پاسخگو به نیاز آن ها می داند.
ما بر این باور هستیم که تخصص و مهارت رکن اساسی برای جذب منابع انسانی برای ورود به بازار کار ملی و بین المللی می باشد که با توجه به اماده کردن این بستر در آموزشگاه عصر رایان شبکه منابع انسانی را متخصص و با مهارت وارد بازار کار می کنیم.
عصر رایان شبکه این امکان را به وجود آورده تا تمامی دانشجویان در هر کجا ایران عزیزمان بتواند از کیفیت و مطالب آموزشی بهره مند شوند. آموزش راه دور این امکان را می دهد که تمام دانشجویان بدون هیچ گونه موقعیت جغرافیایی، تخصص و مهارت مورد نیاز خود را کسب کنند.

رسالت عصر شبکه

درباره ما 7

آموزشگاه عصر رایان شبکه درگستره ملی عهده دار تربیت نیروی انسانی ماهر و متعهد است. همچنین توسعه کارآفرینی و اشتغال زایی برای جوانان رسالت اصلی این آموزشگاه می باشد.

درباره ما 7

مشاوره رایگان عصر شبکه

برای تماس فرم زیر را تکمیل کنید