آموزش MCSA 2012

با توجه به فراگیر بودن به کارگیری استفاده از سیستم عامل های مایکروسافت در ساختار های شبکه، کسب مهارت های لازم در طراحی و پیاده سازی سرویس ها و ساختارهای شبکه مبتنی بر سیستم عامل ویندوز، به عنوان توانمندی ارزشمندی برای متخصصین حوزه فن آوری اطلاعات محسوب می شود. فن آوری های جدید ارایه شده در آخرین نسخه سیستم عامل ویندوز مایکروسافت (ویندوز ۱۰  و ویندوز سرور ۲۰۱۶) علاوه بر فراهم کردن امکانات و تسهیلات برای کاربران شبکه در دسترسی به منابع اطلاعاتی سازمان، مدیران شبکه را نیز در ارایه سرویس ها و نظارت بر اجرای آن ها بیش از پیش توانمند کرده است.

 

نام اساتید :

مهران رشوند

هادی شجاعی

مدت دوره :

۲۰۰ ساعت

تجهیزات مورد نیاز :
لپ تاپ یا PC

پیشنیاز :

+Network

شرکت مایکروسافت متناسب با تکنولوژی های ارایه شده در آخرین نسخه سیستم عامل خود، دوره های آموزشی در این خصوص تدوین و ارایه کرده است. علاقمندان می توانند پس از گذراندن دوره های مورد نظر و کسب دانش و مهارت لازم در این خصوص، آمادگی گذراندن موفق آزمون های بین المللی و حضور موثری در بازار کار را به دست آورند. با توجه به اعتبار و جایگاه مایکروسافت در دنیای فن آوری اطلاعات به عنوان بزرگترین غول نرم افزاری، کسب مدارک و درجات علمی آن شرکت می تواند جایگاه بسیار مناسبی را نه تنها در بازار کسب و کار داخلی، که در سطح بین المللی برای دارندگان این تخصص به همراه داشته باشد.

دوره مهندسی شبکه مایکروسافت

MCSE 2016 : Microsoft Certified Solution Expert

جهت اخذ مدرک MCSE 2016 ، می توان از بین تعدادی دروس ارایه شده توسط مایکروسافت، یکی را به دلخواه برگزید. برخی از پرکاربردی ترین این دوره ها عبارتند از:

(۷۰-۷۴۴) Securing Windows Server 2016

(۷۰-۷۴۵) Implementing a Software-Defined Datacenter

بیشتر بخوانید