آموزش مایکروسافت

آموزش مایکروسافت

تاریخچه شرکت مایکروسافت:

بی شک مایکروسافت یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های نرم‌افزاری در جهان است و MCSE یکی از معتبرترین مدارک، گواهینامه و دوره های آموزشی شرکت مایکروسافت در زمینه آموزش شبکه است این گواهینامه موید تخصص دارنده این گواهینامه در زمینه طراحی و راه اندازی و مدیریت شبکه های کامپیوتری است.

آموزش مایکروسافت

در ابتدا عمده فعالیت خود را روی توسعه سیستم عامل ویندوز قرار داده بود اما امروزه این شرکت در حوزه‌های مختلفی از جمله سیستم عامل، تولید نرم‌ افزار، سرویس‌های ابری، ذخیره و بازیابی اطلاعات، بازی سازی، تجهیزات همراه و سخت‌افزار ورود کرده است و از طرف دیگر زیرساخت‌هایی را برای شرکای تجاری خود ایجاد کرده است که بتوانند بر بستر آن سرویس‌ها و خدمات خود را ارائه کنند و دوره‌های آموزشی هم برای آشنایی مخاطبان در رابطه با چگونگی توسعه این سرویس‌ها و خدمات طراحی کرده است.

مدارک شرکت مایکروسافت:

در ویرایش جدید مدارک مایکروسافت، علاقمندان می توانند با گذراندن و پاس نموده ۵ آزمون به مدرک و گواهینامه MCSE نائل آیند.

آموزش مایکروسافت

گرایش های مدرک مایکروسافت:

در میان گرایش‌های مختلف مدارک مایکروسافت؛ حوزه شبکه به دلیل گستردگی کلاینت‌های مایکروسافتی و ارائه سیستم‌عامل قدرتمند سرور توسط این شرکت خیلی مورد توجه کاربران فعال در حوزه شبکه و حتی امنیت قرار گرفته است.

مدارک گرایش شبکه مایکروسافت مانند سایر مدارک این شرکت در سه سطح مقدماتی (Associate)، متخصص (Expert) و پیشرفته (Master) تعریف شده است و دانشجویان با انتخاب گرایش خود می‌توانند در هر کدام از این شاخه‌ها مدارک مورد نظر را دریافت و پیشرفت کنند.

بیشتر بخوانید