0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

آموزش مایکروسافت

آموزش مایکروسافت 1

آموزش مایکروسافت

دوره آموزشی مایکروسافت
ویندوز سرور 2016 یکی از پر طرفدارترین محصولات شرکت مایکروسافت در زمنیه سیستم عامل شبکه است ، که باز همچون گذشته ، پس از انتشار توانست به سرعت جای خود را در انواع شبکه‌های کوچک و بزرگ باز نماید.سیستم عاملی که برای مرکز داده‌ها (Data Center) مجهزتر شده است ، و بقدری رشد کرده که بعنوان ” سیستم عامل ابر ” (Cloud OS) معرفی کرده و همچنین برای ابر خصوصی یا همان Private Cloud می باشد.

نام اساتید :

مهران رشوند

هادی شجاعی

مدت دوره :

 ساعت

تجهیزات مورد نیاز :
لپ تاپ یا PC

پیشنیاز :

+Network

اما شاید مهم‌ترین پیشرفتی که در این نسخه رخ داده PowerShell است. اولین نسخه از ویندوز سرورهایی که قابلیت کنترل شدن کامل از راه دور با خط فرمان { Command Prompt } را دارند ، همان توانایی که سیستم عامل Unix قبلاً در خط فرمان داشته است. مایکروسافت ضمن توسعه در بخش خط فرمان ، در بخش گرافیکی و   Virtualization Hyper-Vنیز بسیار پیشرفت کرده ، تا جایی که می تواند تا 64 پردازشگر مجازی و یک ترابایت حافظه برای میهمان خود پشتیبانی کند .
آشنایی با پیکریندی و مدیریت آن برای مهندسین شبکه در این زمینه امری ضروری است و آموزشگاه مهندسی عصر شبکه کلاس های آموزشی خود را بگونه‌ای طراحی کرده که ضمن بهره‌گیری از استانداردها و سرفصل های  مایکروسافت ، نیازهای اولیه و ثانویه شرکت ها و ادارات را در قالب سناریوهای عملی ، با دانشجویان این رشته کار کند، تا بتواند آنهایی را که جویای کار هستند با موفقیت وارد بازار کسب و کار کند .

مشاوره رایگان عصر شبکه

برای تماس فرم زیر را تکمیل کنید