0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

آموزش CCNP Enterprise 1

دوره های آموزشی CCNP

Professional

آموزش CCNP Enterprise 2

CCNP Enterprise

آموزش CCNP Enterprise 4

CCNP Data Center

آموزش CCNP Enterprise 5

CCNP Service Provider

آموزش CCNP Enterprise 6

CCNP Collaboration

دوره آموزشی CCNP Enterprise 

دوره های جدید آموزش CCNP به دوره های CCNP Routing & Switching و CCNP Wireless و CCDP در یک دوره به نام CCNP Enterprise قرار گرفته و دوره Cloud هم به دوره Data Center انتقال پیدا کرده است تا در نهایت دوره های CCNP به ۵ دوره تبدیل شوند :

 • CCNP Enterprise
 • CCNP Security
 • CCNP Data center
 • CCNP Service Provider
 • CCNP Collaboration

برای دریافت مدارک CCNP دیگر نیازی به داشتن مدرک CCNA نیست.

یعنی برای دریافت مدرک CCNP دیگر پیشنیازی وجود ندارد و دانشجویان می توانند به راحتی و مستقیما در آزمون های CCNP شرکت کنند.

دوره آموزشی CCNP Enterprise بر مهارت های راه اندازی، مدیریت و عیب یابی شبکه های بزرگ بر پایه مباحث مسیریابی، امنیت شبکه های وایرلس و محلی، کیفیت سرویس و SDN تاکید ویژه دارد.

برای دریافت مدرک CCNP Enterprise شرکت در دو آزمون الزامی می باشد.

اول شرکت در دوره CCNP ENCORE جهت آمادگی برای گذراندن آزمون ENCORE 401-350 می باشد و آزمون دوم یک آزمون متمرکز می باشد که شما می توانید یکی از دوره ها و آزمون های زیر را انتخاب نمائید.

 1. دوره CCNP ENARSI : در این دوره علاوه بر کسب دانش و مهارت های لازم برای نصب، اجرا و عیب یابی با مباحث پیشرفته در مسیریابی و فناوری زیر ساخت های شبکه نیز آشنا خواهید شد.
 2. دوره CCNP ENSDWI : در این دوره یکی از مهم ترین تکنولوژی های علوم شبکه SDWAN مورد بحث قرار می گیرد. در این دوره درک عمیقی از نحوه طراحی، استقرار و مدیریت راهکارهای مبتنی بر نرم افزار شبکه های WAN سیسکو در شبکه هایی با مقیاس وسیع و همچنین نحوه اجرای کنترل داده برای متقاضیان ارائه خواهد شد.
 3. دوره CCNP ENWLSD : در این دوره متقاضیان، دانش عمیق و مهارت های لازم در طراحی شبکه های Enterprise که شامل آدرس دهی و مسیریابی، طراحی شبکه های WAN و پیاده سازی سرویس های شبکه می باشد را فرا می گیرند.
 4. دوره CCNP ENWLST : در این دوره آموزش پیاده سازی و تامین امنیت زیر ساخت های شبکه های وایرلس با استفاده از راهکار های مانیتورینگ و عیب یابی مشکلات شبکه برای متقاضان ارائه خواهد شد.

معرفی دوره CCNP Security:

اهمیت آموزش CCNP Security در مقایسه با سایر مدارک هم رده سیسکو بسیار زیاد می باشد. افرادی که توانایی کار با ویژگی های امنیتی روتر و سوییچ ها، ASA و IPS را دارند از وضعیت شغلی مناسبی در بازار کار می توانند بهره مند شوند.
مدرک CCNP Security به افراد امکان نصب و مدیریت و طراحی تجهیزات امنیتی شرکت سیسکو را می دهد. افراد در دوره CCNP Security با جزئیات و نحوه پیکر بندی سخت افزاری امنیتی آشنا شده و نیز ایجاد امنیت بر روی روتر و سوئیچ و پیاده سازی سیستم های یکپارچه احراز هویت و پیکر بندی فایروال را بطور کامل در دوره CCNP Security را فرا می گیرند.

اهداف دوره:

هدف از این دوره مقابله با تهدیدات و حملات تحت شبکه است.

مهم ترین ابزار مقابله با حملات IPS است که در این دوره به صورت کامل به آن اشراف پیدا خواهید کرد. مهمترین تکنولوژی هایی که در این دوره به کار گرفته می شوند، 802.1x و معماری TrustSec است.

در این دوره با ابزار ISE به طور کامل آشنا خواهید شد و پیاده سازی انواع راه حل های VPN روی ASA و روترهای سیسکو است که انواع Remote Access VPN و Site-To-Site VPN را در بر می گیرد.

معرفی دوره CCNP Service Provider:

دوره CCNP Service Provider به منظور ارائه دانش و توانمندی علمی در مهندسی شبکه ها در دیتابیس متوسط و بزرگ برگزار می شود.

به دانشجویان در این دوره ، سر فصل های مورد نیاز به منظور توانمندی در طراحی و پیاده سازی و عیب یابی در سرویس های مختلف و متنوع در شبکه های Service Provider مانند شبکه های Mobile, NGN, ADSL, و… ارائه خواهد شد.

این دوره به ۴ قسمت تقسیم بندی می شود که در دو قسمت سعی شده مفاهیم موجود در یک لایه از شبکه بزرگ مورد بررسی قرار می گیرد. دانشجوبان این دوره در ابتدا با مفاهیم پایه ای Routing در شبکه آشنا خواهند شد و سپس در مورد سرویس های مختلف پیشرفته تر همانند MPLS و MPLS Traffic Engineering و BGP بر روی این بستر آگاهی لازم را کسب خواهند نمود.

اهداف دوره:

هدف از این دوره آشنایی پیشرفته تر با مفاهیم و سرویس های موجود در بستر یک شبکه Service Provider می باشد.

 • ارائه سرویس های پیشرفته و روتینگ مانند شبکه های متصل به LAN , WAN.
 • ارائه مفاهیم مرتبط با سرویس های MPLS در شبکه های SP.
 • ارائه سرویس های مختلف VPN در شبکه های SP.
 • ارائه سرویس های متنوع QOS در شبکه های SP.
 • آشنایی با سیستم عامل های سیسکو در شبکه های SP (IOS XR- IOS XE).

مزایای دوره:

این دوره در واقع شیرازه اصلی دانش دانشجویان در این زمینه از شبکه را فراهم می کند و بدین منظور نهایت تلاش ما در کلاس بیشتر تکیه بر دانش عملی و تحلیل و بررسی مسائل موجود با تکیه بر حل سناریو های موجود در بستر شبکه های Service Provider می باشد.
دانشجویان در این دوره نه تنها با مفاهیم اصلی موجود در سر فصل ها آشنا خواهند شد بلکه با طراحی و پیاده سازی و همچنین مسائل موجود در شبکه های بزرگ نیز آشنایی مناسبی پیدا خواهند کرد.

معرفی دوره CCNP Collaboration:

این دوره به گونه ای طراحی شده است که به تکنسین ها آموزش نصب، پیکربندی و نگهداری اجزای شبکه به منظور برقراری ارتباطات صوتی و تصویری مبتنی بر راه کارهای سیسکو را آموزش دهد.

تمرکز اصلی این دوره روی Cisco Unified Communications Manager می باشد که قبلا آن را  با نام Call Manager می شناختیم. علاوه بر آن پیاده سازی QOS (Quality Of Services) ،Gatewayها،  Gatekeeper ها،  IP Phoneها،  برنامه های کاربردی Voice و یوتیلیتی های مخصوص Router ها و Switch ها از مباحث آموزشی این دوره می باشد.

در انتهای آموزش CCNP Voice عیب یابی Cisco Unified Communications Applications آموزش داده می شود.

اهداف دوره:

فراگیرانی که این دوره آموزشی را به پایان می رسانند توانایی پیاده سازی تکنولوژی های مختلف Voice در یک شبکه دیتا را خواهند داشت. مقیاس یک شبکه می تواند بسیار بزرگ باشد و این افراد می توانند راه کارهای Voice برای چنین شبکه هایی را پیشنهاد داده و آنها را پیاده سازی نمایند.

 • آشنایی با مفاهیم اولیه VOIP
 • آشنایی با تکنیک های مربوط به CME
 • آشنایی با تکنیک های مربوط به CUCM
 • آشنایی با تکنیک های مربوط به  CUC
 • آشنایی با تکنیک های مربوط به CUPS
 • اشنایی با تکنیک های عیب یابی
 • آشنایی با تکنیک های پیشرفته CME 
 • آشنایی با تکنیک های پیشرفته CUCM
 • آشنایی با تکنیک های پیشرفته CUC
 • آشنایی با تکنیک های پیشرفته CUPS

جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام، با ما تماس بگیرید

مشاوره رایگان عصر شبکه

برای تماس فرم زیر را تکمیل کنید